• سازنده خط تولید اسید کلریدریک
  • سازنده خط تولید اسید کلریدریک
  • سازنده خط تولید اسید کلریدریک

سازنده و فروشنده خط تولید اسید کلریدریک:صفحه اصلی

سازنده و فروشنده خط تولید اسید کلریدریک


اسید سازان کویر سازنده و فروشنده خط تولید اسید کلریدریک

شرکت اسید سازان کویر با نیروهای متخصص و با تجربه به مدیریت محمد رضا چیت گران از سال ۱۳۸۴در زمینه ساخت و نصب و راه اندازی خط تولید اسید کلریدریک و به روش معروف مانهایم آغاز نموده و تعداد۲۲خط تولید در ایران و ۲خط تولید در کشور عراق  راه اندازی نموده است و در ادامه فعالیت های خود در زمینه ساخت ۲خط تولید سولفات سدیم به روش اسپری و ۴ خط تولید سولفات پتاسیم    نصب و راندازی نمود ه است ساخت  یک خط تولید اسید فلوریدریک  و ساخت  ماشین الات سولفات آمونیوم و سازنده برجهای جذب و مبدلهای حرارتی فن تمام فایبر کلاس و سازنده اسپری درایر و سازنده ماشین آلات شیمیایی  و طراحی راکتورهای شیمیایی.

راه اندازی خط تولید اسید کلریدریک

سازنده خط تولید اسید کلرید ریک

وقتی صحبت از محصولات صنعتی می شود حتما برای شما بسیار حا ئز اهمیت است که بدانید برای اولین بار چه کسی یکی از پر مصرف ترین اسید های صنعتی به نام اسید کلریدریک را در ایران تولید کرد. اولین سازنده خط تولید اسید کلریدریک در ایران، شرکت اسید سازان کویر است که با بهره گیری از متخصصین و نیرو های مجرب نه تنها اولین خط تولید اسید کلریدریک در ایران را ساخت بلکه خط تولید سایر محصولات صنعتی مانند سولفات سدیم، سولفات پتاسیم و غیره را طراحی می کند و به ساخت و نصب آن ها می پردازد. در ابتدا با هدف حمایت از تولیدات داخلی لقب اولین سازنده خط تولید اسید کلریدریک در ایران را به خود اختصاص دادیم اما با یاری خداوند در حال حاضر در صنعت جهانی رقابت می کنیم و در کشورهایی چون عراق و قرقیزستان نیز خط تولید اسید کلریدریک را راه اندازی کرده ایم. ما با استفاده از راهکارهای ویژه و مرغوب ترین محصولات در پی آن هستیم تا خدمات مورد نظر شما با حداقل هزینه و بهترین کیفیت انجام شود.

 

ساخت خط تولید اسید کلریدریک و سولفات سدیم با کمترین قیمت

مقرون به صرفه بودن خرید خط تولید اسید کلریدریک و سایر محصولات برای شما مشتریان عزیز از آن جهت مورد بررسی کارشناسان ما قرار گرفته است که شما بی نیاز از هرگونه پرداخت هزینه های اضافی برای تعمیر و سرویس شوید. متخصصین ما به عنوان اولین سازنده خط تولید اسید کلریدریک در ایران و هم چنین سازنده خط تولید سولفات سدیم، از با کیفیت ترین محصولات برای ارائه به شما استفاده می کنند تا نیاز به مراجعه مکرر برای تعمیر یا سرویس محصولات خود نداشته باشید. شما می توانید در شرکت اسید سازان کویر با استفاده از مشاوره تلفنی و حضوری اطمینان خاطر حاصل نمایید که از مرغوب ترین و با کیفیت ترین محصولات برخوردار خواهید شد. علاوه بر کیفیت محصولات شرکت اسید سازان کویر باید به اطلاع مشتریان عزیز برسانیم که تمامی محصولات و خدمات مورد نیاز برای ساخت خط تولید اسید کلریدریک و خط تولید سولفات سدیم با ضمانت و گارانتی ارائه می شوند. بنابراین شما می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی به کارشناسان ما مراجعه کنید و از بهترین خدمات بهره مند شوید. متخصصین ما در تلاش هستند تا تمامی دغدغه های شما از جهت کیفیت محصولات، خدمات و همچینین هزینه های احتمالی برای تعمیر یا سرویس را پوشش دهند. پیشنهاد ما برای شما این است که برای اطمینان به صداقت و درستکاری متخصصین ما ابتدا کیفیت محصولات و قیمت ها را در میان شرکت های صنعتی سازنده خط تولید اسید کلریدریک و خط تولید سولفات سدیم و تمامی برندهای موجود مقایسه کنید و بعد انتخاب نمایید.

 

ساخت خط تولید اسید کلریدریک

از آن جهت که اسید کلریدریک یک اسید بسیار پرکاربرد و با اهمیت در صنعت جهانی است، ساخت خط تولید اسید کلریدریک در ایران برای تولید انبوه بسیار مورد توجه قرار گرفت. اولین سازنده خط تولید اسید کلریدریک که شرکت اسید سازان کویر است یک تحول عظیم در صنعت این کشور ایجاد کرد. برای افزایش اطلاعات و آگاهی مشتریان خود نسبت به اهمیت ساخت خط تولید اسید کلریدریک لازم دانستیم تا اندکی در مورد کاربردهای اسید کلریدریک صحبت کنیم. این اسید بسیار قوی که از پیوند یون های هیدروژن و کلر به وجود می آید یکی از مهم ترین موارد استفاده از آن در اسید شویی فولاد است اما در نظافت منازل به عنوان پاک کننده و جرم گیر، در صنایع غذایی برای تولید انواع مواد شیمیایی، صنعت ساختمان سازی و دارویی و غیره کاربردهای بسیار زیادی دارد. لذا ساخت خط تولید اسید کلریدریک به روش های گوناگون در صنعت انجام می شود و ما به عنوان اولین سازنده خط تولید اسید کلریدریک از روش مان هایم برای تولید این اسید استفاده می کنیم.

 

ساخت خط تولید سولفات سدیم

سولفات سدیم یک ماده شیمیایی پایدار است که در طبیعت نیز وجود دارد. این ماده معدنی در آب های شور مانند آب دریا یافت می شود اما سازنده خط تولید سولفات سدیم به علت کاربردهای صنعتی این ماده، از طریق فرآیندهایی آن را تولید می کند. از جمله کاربردهای این ماده در نساجی برای رنگرزی پارچه ها، در تولید مواد شوینده مانند صابون، در صنایع چوب برای تولید کاغذ و همچنین در صنعت شیشه سازی است. با در نظر گرفتن کاربرد زیاد این ماده در صنعت های مختلف شرکت اسید سازان کویر به ساخت خط تولید سولفات سدیم پرداخت. این شرکت به عنوان سازنده خط تولید سولفات سدیم از روش اسپری برای تولید این ماده استفاده کرده که در حال حاضر دو خط تولید از آن موجود است.

سازنده خط تولید اسید کلرید ریک

تعریف اسید کلریدریک

اسید کلریدریک محلول مبتنی بر آب یا محلول آبی گاز هیدروژن کلرید است. همچنین جزء اصلی اسید معده است، اسیدی که به طور طبیعی در معده انسان برای کمک به هضم غذا تولید می شود. اسید کلریدریک نیز به صورت مصنوعی برای انواع کاربردهای صنعتی و تجاری تولید می شود و می تواند با تعدادی از فرآیندهای تولیدی از جمله حل کردن گاز هیدروژن کلرید در آب تشکیل شود.

کاربردهای اسیدکلریدریک

اسید کلریدریک کاربردهای زیادی دارد. از آن در تولید کلریدها، کودها و رنگها، در آبکاری الکتریکی و در صنایع عکاسی، نساجی و لاستیک استفاده می شود. اسید هیدروکلریک برای چشم، پوست و غشاهای مخاطی خورنده است. قرار گرفتن در معرض استنشاق حاد (کوتاه مدت) ممکن است باعث تحریک چشم، بینی و مجاری تنفسی و التهاب و ادم ریوی در انسان شود. قرار گرفتن در معرض حاد دهان ممکن است باعث خوردگی غشاهای مخاطی، مری و معده شود و تماس پوستی ممکن است باعث سوختگی شدید، زخم و زخم در انسان شود. گزارش شده است که مواجهه شغلی مزمن (طولانی مدت) با اسید هیدروکلریک باعث گاستریت، برونشیت مزمن، درماتیت و حساسیت به نور در کارگران می شود. قرار گرفتن طولانی مدت در معرض غلظت های کم نیز ممکن است باعث تغییر رنگ و فرسایش دندان شود.

 در باره اسید کلریدریک بیشتر بدانیم

اسید کلریدریک اولین بار در حدود سال 800 میلادی توسط کیمیاگر جابر بن حیان (جبر) با مخلوط کردن نمک معمولی با ویتریول ( اسید سولفوریک ) کشف شد. جابر بسیاری از مواد شیمیایی مهم را کشف کرد و یافته های خود را در بیش از 20 کتاب ثبت کرد که دانش شیمیایی او را در مورد اسید کلریدریک و سایر مواد شیمیایی اساسی برای صدها سال به همراه داشت. اختراع جابر آبزیان حل کننده طلا، متشکل از اسید کلریدریک و اسید نیتریک ، برای کیمیاگرانی که در جستجوی سنگ فیلسوف بودند، بسیار جالب بود.

 

در قرون وسطی ، اسید کلریدریک برای کیمیاگران اروپایی به عنوان روح نمک یا اسیدوم سالیس شناخته می شد. HCl گازی را هوای اسید دریایی می نامیدند. نام قدیمی (پیش سیستماتیک) اسید موریاتیک منشأ یکسانی دارد ( موریاتیک به معنای "مربوط به آب نمک یا نمک" است) و این نام هنوز هم گاهی اوقات استفاده می شود. تولید قابل توجه توسط باسیلیوس والنتینوس، کیمیاگر-قانون بندیکتین ثبت شدسنت پیتر پیشین در ارفورت، آلمان در قرن پانزدهم. در قرن هفدهم، یوهان رودولف گلابر از کارلشتات آم ماین، آلمان از نمک کلرید سدیم و اسید سولفوریک برای تهیه سولفات سدیم در فرآیند مانهایم استفاده کرد و گاز کلرید هیدروژن را آزاد کرد. جوزف پریستلی از لیدز انگلستان در سال 1772 هیدروژن کلرید خالص را تهیه کرد و در سال 1818 هامفری دیوی از پنزانس انگلستان ثابت کرد که ترکیب شیمیایی شامل هیدروژن و کلر است.

در طول انقلاب صنعتی در اروپا، تقاضا برای مواد قلیایی مانند خاکستر سودا افزایش یافت و فرآیند نوشابه صنعتی جدید توسط Nicolas Leblanc (Issoundun، فرانسه) تولید ارزان و در مقیاس بزرگ را امکان پذیر کرد. در فرآیند Leblanc، نمک با استفاده از اسید سولفوریک، سنگ آهک و زغال سنگ به خاکستر سودا تبدیل می شود. کلرید هیدروژن به عنوان یک محصول جانبی آزاد می شود. تا قبل از قانون قلیایی در سال 1863، HCl اضافی به هوا تخلیه می شد. پس از تصویب این قانون، تولیدکنندگان خاکستر سودا موظف شدند گازهای زائد موجود در آب را جذب کرده و اسید کلریدریک را در مقیاس صنعتی تولید کنند.

هنگامی که در اوایل قرن بیستم فرآیند Leblanc به طور موثر با فرآیند Solvay بدون محصول جانبی اسید هیدروکلریک جایگزین شد، اسید کلریدریک قبلاً به طور کامل به عنوان یک ماده شیمیایی مهم در کاربردهای متعدد ته نشین شده بود. علاقه تجاری باعث شروع روش‌های تولید دیگری شد که امروزه همچنان استفاده می‌شوند، همانطور که در زیر توضیح داده شده است. امروزه بیشتر اسید کلریدریک با جذب کلرید هیدروژن از تولید ترکیبات آلی صنعتی ساخته می شود .

 

 
 

واحد مدیریت و پشتیبانی اسیدسازان کویر آماده ارائه خدمات و مشاوره در خدمت مشتریان گرامی است.

واحد مدیریت
Close and go back to page